O czym piszę?

Główną tematyką bloga jest świat online i wszystko, co jest z nim związane. Pojawiają się również wpisy dotyczące tradycyjnego marketingu, jak również technologii, gier i aplikacji. Lifestyle? Raczej nie mój klimat.

Jak możemy współpracować?

Jest kilka możliwości współpracy. Jednak jeżeli masz inny pomysł napisz do mnie (bartosz.wojcik@wieciecownecie.pl). Jeśli Twój pomysł będzie ciekawy i będzie pasował do tematyki bloga, dogadamy się.

  • Post sponsorowany o marce / produkcie

To rodzaj postu, w którym w jakiś sposób obecny jest Twój produkt czy marka. Nie jest to jednak typowa reklama. Staram się, żeby tekst był ciekawy i angażujący dla czytelnika. On jest tu na pierwszym miejscu.

  • Recenzje produktów

Chyba nie trzeba tego tłumaczyć – tekst recenzujący produkt lub usługę. Najczęściej w formie barteru. Nie zapewnię, że recenzja będzie pozytywna. Jeżeli produkt bardzo nie będzie mi się podobał, odeślę go z powrotem. Przed publikacją tekstu dostaniesz go oczywiście do wglądu.

Jeżeli szczególnie zależy Ci na opisaniu konkretnych cech produktu możemy się na to umówić.

  • Udział w konferencji i eventach

Jeżeli chcesz zaprosić mnie na konferencje czy innego rodzaju event napisz do mnie. Jeżeli temat konferencji związany z tematyką bloga, możesz liczyć na relacje z eventu w formie posta i innych form (facebook, twitter, instagram).

  • „Dary losu”

Przyjmuję, ale nie obiecuję, że zostaną opisane na blogu, chyba, że bardzo mnie zainteresują. Prawdopodobnie pojawią się jednak w innych kanałach.

Na co się nie zgadzam

  • Nieoznakowana współpraca

Jeżeli umawiamy się na wpis sponsorowany to zawsze będzie on odpowiednio oznaczony

  • Gotowce

Na blogu piszę ja. Nie publikuję tekstów sponsorowanych napisanych przez innych.

  • Zaplanowane recenzje

Wynik recenzji zawsze zależy ode mnie. Nie zależnie od tego czy była to recenzja sponsorowana czy nie. Jeżeli produkt nie będzie mi się podobać – odstąpię od współpracy.

  • Praca za darmo

Odpada – to chyba nic dziwnego. Możemy umówić się na barter.