Mam nadzieję, że pierwsze dni 2018 roku mijają Wam spokojnie i zdążyliście już odpocząć po zabawie sylwestrowej :) Dajcie znać jak ją spędziliście? Domówka? Zorganizowana impreza? Może jakiś koncert?

Skoro mowa o koncertach, czy wiecie jak nazywa się ząb basisty?
KiełBasa :)

Ba dum tssss.

W okresie między świętami a sylwestrem miałem ograniczony wybór artykułów. A co dopiero wybrać perełki, które umieszczę w Internetówce…

Dlatego zaczniemy nieskromnie :)

 

Wieciecownecie: Real Time Marketing 2017, czyli najlepsze reakcje marek

Ha! Jestem w Internetówce :) Tak na poważnie – zawsze lubiłem trafione działania z zakresu Real Time Marketingu. W tym roku przygotowałem ich podsumowanie. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam.

 

RysujeFejsbuki: 2017 rok w 43 obrazkach

Bardzo fajne obrazkowe podsumowanie roku 2017 od RysujeFejsbuki.pl. Od jakiegoś czasu śledzę Tomka w social mediach więc z jego rysunkami jestem na bieżąco, ale takie zestawienie to zawsze fajna sprawa. Tu macie zebrane najważniejsze wydarzenia w jednym wpisie – polecam!

 

SocialPress: Największe wpadki social media 2017

Wszyscy podsumowują swoje sukcesy w 2017 roku. Social Press przygotował listę wpadek, z jakimi musiały zmierzyć się marki w 2017. Jeżeli jesteście ciekawi, to polecam zajrzeć do artykułu.

 

NowyMarketing: NowyMarketing podsumowuje rok 2017: Technologia

Dla tych, co interesują się technologią, polecam podsumowanie od Nowego Marketingu. Całość w 3 częściach z wypowiedziami ekspertów. Zobaczcie jakie były największe sukcesy, trendy i porażki technologiczne w 2017, oraz jakie są przewidywania na nadchodzący 2018.

 

TechYear

Skoro jesteśmy przy technologii, zapraszam również na podsumowanie TechYear (odcinek specjalny TechWeeka) od Kuby Klawitera. Uwielbiam ten kanał i Wam również szczerze polecam go subskrybować.

 

Paweł Tkaczyk: Trendy marketingowe 2018

Trendy na 2018 opisał również Paweł Tkaczyk. O zamianie “komunikacji” na “konwersacje”, zacieraniu się granicy pomiędzy tradycyjnym marketingiem, a PR i innych trendach przeczytacie na jego stronie.

 

Krótko? Krótko… ale wybór był mocno ograniczony ze względu na okres świąteczny. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie dużo więcej ciekawych treści, które będę mógł polecić Wam w Internetówce.

Do napisania za tydzień!

 

PS. Reklamy tygodnia niestety również nie ma – sorry, tu też w tym tygodniu nikt się wyjątkowo nie popisał :)

PS2. Jeżeli bardzo chcecie pooglądać reklamy, a nie widzieliście mojej listy 11 najlepszych świątecznych reklam, to możecie teraz nadrobić.

Udostępnij