Zbliża się sezon plażowy a nie lubicie ćwiczyć? Dlatego PornHub, wychodząc Wam naprzeciw, kilka dni temu pochwalił się swoim najnowszym wynalazkiem – BangFit by PornHub. Dzięki niemu możemy „zaliczyć” dzienną dawkę ćwiczeń, jak łatwo się domyślić, podczas uprawiania seksu. Codziennie wielu z nas monitoruje swoją aktywność za pomocą krokomierzy, opasek fit, smartwatch’y, endomondo, itp. Czemu nie spróbować i tego? :)

Na potrzeby projektu BangFit została stworzona specjalna strona internetowa (tak, znajdziecie ją TUTAJ). Po wejściu na stronę zostaniemy poproszeni o wybór liczby graczy. Tu mamy do wyboru trzy „tryby” rozgrywki – jeden gracz, dwoje graczy lub trzech graczy (taki, powiedziałbym multiplayer – if you know what I mean :)). Jak informuje PornHub udostępniona została wersja beta serwisu. Pełny produkt zaspokajający wszystkie seksualne preferencje zostanie udostępniony już wkrótce.

Po dokonaniu wyboru zostajemy poproszeni o wybór płci, przejście na mobilną stronę serwisu na naszej komórce i sparowanie jej z komputerem przy użyciu wygenerowanego kodu. Po wykonaniu tych czynności dostajemy do wyboru proponowane „ćwiczenia”, informacje na temat pozycji oraz spalonych podczas treningu kalorii. Swój smartphone przyczepiamy w okolice brzucha i rozpoczynamy trening. PornHub wypuścił na rynek specjalny pas BangFit Band ale jak informuje chwilowozostał on wyprzedany – można użyć jednak dowolnego paska. Zasada działania jest prosta – telefon śledzi nasze ruchy, podczas których zdobywamy punkty i zyskujemy kolejne miejsca w rankingu. Dostajemy też „indywidualnego wirtualnego trenera”, który doradza czy mamy zwiększyć czy zmniejszyć rytmikę naszych ruchów. Jest to coś jak połączenie GuitarHero z trackerami fitness, w których wyznaczamy kolejne cele i motywujemy się do ich realizacji :)

Kaloryczność i przykłady ćwiczeń poniżej.

pornhub bangfit ćwiczenia

 

A tu możecie obejrzeć film promujący. Jak zawsze utrzymany w komicznym stylu.

 

 

Samo wideo przez dwa dni zanotowało na YouTube niespełna 2 000 000 wyświetleń a projekt został opisany w wielu serwisach, m.in. Forbes czy TheNextWeb . PornHub od dobrych kilku lat świetnie wykorzystuje swoje „drugoplanowe” projekty do promowania serwisu. Przykładem może być opaska WankBand do ładowania telefonu charakterystycznymi ruchami nadgarstka czy zestaw w okularami VR z logiem marki.

Co dalej? Popularność urządzeń typu wearable oraz wszelkich urządzeń fitness rośnie z roku na rok. Według analiz International Data Corporation całkowita liczba sprzedanych urządzeń wearables w pierwszym kwartale 2016 roku wyniosła 19,7 mln –oznacza to wzrost o 67,2% w porównaniu do pierwszego kwartału 2015. Chyba nie myśleliście, że ta moda ominie jedną z najbardziej dochodowych branż? :P

PS. I jeszcze coś na zachętę :) Według informacji na stronie PornHub, 30 minut seksu odpowiada przejechaniu ok. 4,5 kilometra na rowerze stacjonarnym. To mniej więcej tyle kalorii, co dwa hot-dogi.

 

fot. PornHub

 

 

Podobało się? Polub stronę :)

 

Udostępnij